Your search results

HAKKIMIZDA

”Doğru hizmet, doğru iletişimle başlar” Gerçek iletişim ise içten ve sıcak bir tebessüm, kendine ve işine güvenen, donanımından emin bir temsilcinin gözlerinde kendiliğinden oluşur ve böyle başlayan bir hizmet alışverişinin ışığı artık yepyeni bir sinerji yaratmıştır.

 

İşte Proje Vizyon için hizmet tarifi, insana doğrudan yansıyan ve kendiliğinden oluşan doğru sinerjinin tarifidir. Sıcak bir tebessümle başlayıp, güvenle tekip eden, memnuniyet ve huzurla hep devam edecek bir yolculuğun hikayesidir.

Proje Vizyon Mesajı

Proje Vizyon, müteahhitlerin ürettikleri projelerin pazarlama ve satışını ilgilendiren her türlü konuda, inşaat üreticilerine A’dan Z’ye destek sağlayan deneyimli ve profesyonel bir pazarlama ve satış organizasyonudur.


İnşaat projelerinin, günümüzde yaşanan yoğun rekabet ortamında istedikleri sonuçlara ulaşabilmeleri; öncelikle üretim planlamalarının başarısına, üretim hızlarıyla birlikte pazarlama stratejilerinin verimliliğine ve satış ekiplerinin performansına bağlıdır. 

Proje Vizyon, bir inşaat projesinin kimler için ve nasıl planlanması gerektiğinden proje isminin ne olacağına, fiyatlandırmadan pazarlama ve satış stratejilerine, reklam, basın ve halkla ilişkiler çalışmalarından müşteri pazarlıklarına, satış kampanyaları oluşturulmasından son ünitenin hak sahibine teslim edilmesine kadar, bir projenin pazarlama ve satışıyla ilgili her türlü konuda profesyonel hizmet üreten bir pazarlama ve satış organizasyonudur. 

İdeal bir inşaat projesinin ortaya çıkması için mimarından mühendisine, satın alma departmanından taşeronlara, şantiye şefinden ince işler sorumlusuna kadar herkesin üzerine düşen görev ve sorumluluğu en iyi şekilde ve zamanında yerine getirmesi kaçınılmaz. İnşaat sektörü gibi içinde çok sayıda iş kolunu barındıran bir sektörde görev alan herkesin başarı için bir uzmanlık alanının olması ve bu uzmanların da uyum içinde çalışması inkar edilemez bir gerçek. Peki, milyonlarca dolarlık projelerde her konu işin uzmanına bırakılırken, “pazarlama ve satış” gibi hayati bir süreçte de profesyonel bir birlikteliğe ihtiyaç duyulması gerekmez mi?

Bir inşaat projesinin pazarlama ve satış süreci zaman istediği kadar zahmetlidir de… Proje Vizyon olarak biz, yıllardır sadece inşaat projelerinin pazarlama ve satışına odaklandık. Konularında uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan genç ve dinamik kadromuzla, binlerce konut ve işyerinin pazarlama ve satış sürecini geçmişte başarıyla gerçekleştirdik. Günümüzde de farklı lokasyonlardaki konut projelerinin pazarlama ve satışına devam ediyoruz.

Azem Ürek
Genel Müdür

Karşılaştırma Listesi