Reklam ve Tasarım Koordinatörü

 

Projeyi kitlelere tanıtma ve satışta başarı sağlamanın yolu, iyi ve doğru bir reklam stratejisinden geçer. Bir reklamı iyi yapan ise tasarım aşamasında yaratıcılığın maksimum düzeyde tutulmasıdır. Dinamik ve pratik zekasıyla yaptığı işlerde yaratıcılığını her daim göz önüne seren, devamlı pozitif anlayışıyla gerek birebir kurduğu iletişimle gerekse basın kanalları üzerinden kitlelerle sağladığı iletişimle başarıyı kolayca yakalayan Bahri Burak Gürbüz.1985 yılında İzmir'de dünyaya geldi.

 

Yükseköğrenimine 2003 yılında Pamukkale Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nde başladı ve aynı sene Rotary Exchange Programı ile Meksika'da bir yılını geçirdi. 2007 yılında Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Bölümü'nde yükseköğrenim hayatına tekrar başlayan B. Burak Gürbüz kendini ispat edeceği alanı bu sayede seçmiş oldu. 2010 yılında İzmir Üniversiteleri Platformu tarafından düzenlenen Madde Bağımlılığıyla Mücadele Afiş Yarışması'nda birinciliği elde etti. 2011 yılında mezun olduğunda, eğitim yaşamında başarılı işler gerçekleştirmesinin yanında birçok freelance çalışması da bulunmaktaydı. Elde ettiği başarının etkenleri yaratıcılığı, özgün düşünme kabiliyeti ve takım çalışmasına olan inancıydı. 1998-2010 yılları arasında aktif olarak basketbol takımlarında yer alması kendisini ekip çalışmaları için hazır hale getirdi. Ayrıca profesyonel olarak ilgilendiği fotoğrafçılık da olaylara farklı bir açıdan bakmasına yardımcı oldu ve vizyonunu geliştirmesine göz ardı edilemeyecek bir katkı sağladı.

 

Sektörel bilgisi, takım çalışması ve yaratıcılığı ile danışmanlığını yaptığımız gayrimenkul projelerimizin reklam koordinatörlüğünü yapmaktadır.